Najaarscompetitie teams

Vrijdagavond - 12 teams senioren
Gemengd dubbel 17+   Gemengd dubbel 17+   Gemengd dubbel 17+ VR_GD35 Gemengd dubbel 17+   Gemengd dubbel 17+
Vathorst 1   Vathorst 2   Vathorst 1   Uitgeloot   Uitgeloot
Selma Hattink ©   Sietske van Berkel ©   Jolanda Oorthuis ©   Sanja Karlicic ©   Marjolijn Bergmann ©
Antoinette Soede   Marc Dankers   Joachiem van Essen   Elsbeth van der Voort van der Kleij   Elly Katsma
Anne Marije Bennink   Joyce Giesen   Gerbrand Bouter   Merit Temmink   Reinoud Hom
Machiel van der Poll   Michel Giesen   Natalie van de pol   Peter Hocksenar   Wijnand Tersteeg
Henk Hettema   Lisa Wiskerke   Jacqueline Ernest   Timo Berghuis   Peter van de Kant
Hans Hoentjen   Peter van Mastrigt   Rik Imhof   Maria Thomas    
    Edwin Kannegieter       Robert Haasbroek    
    Patricia Reigensberg            
                 
                 
Gemengd dubbel 35+   Gemengd dubbel 35+            
Vathorst 1   Vathorst 2            
Bernd Schaaf ©   Ron Cahn ©            
Astrid van Lexmond   Norbert Gundlach            
Charlotte Buys   Ammy van Rooij            
Claudia van Driel   Guldane Tatar            
Ralph Schunken   Jolanda Band            
                 
                 
Dames dubbel 17+   Dames dubbel 17+   Dames dubbel 17+   Dames dubbel 17+   Dames dubbel 17+
Vathorst 1   Vathorst 2   Vathorst 3   Vathorst 4   Uitgeloot
Astrid Ens   Eline Moolenaar ©   Sanne Ernest ©   Sonja Leber ©   Jikke Schunken ©
Zwanet Draadjer   Detty Kerkstra   Claudine Dolen   Angelique Hemmen   Chantal Hofstede
Mildred Kool    Christa Overliese   Jildou van Opzeeland   Anika van Gessel   Renee Kemme
Janine Leeuwis ©   Dorathé Hoentjen   Sanne Jongerius   Fleur Tepperik    Vera Roest
    Ismay Huisman   Bianca jankelic   Debbie van Lierop   Irene uit t Broek
    Ingrid van der Wal - Koek       Anika van Gessel   Lonneke van der Aa
            Marianne van Dijk    
                 
Heren dubbel 17+ VR_HD35 Heren dubbel 17+       Heren dubbel 35+   Heren dubbel 35+
Vathorst    Vathorst        Vathorst 1   Uitgeloot
Maarten Bloemendal ©   Anne Postma ©       Matt Reinders©    Bart Greve ©
Coen Jonker   Steven Schippers       Radjes Somaroe    Marco Kool
Niek Stofbergen   Job Last       Mark de Vos   Sjoerd Ankersmit
Alexander Vonno   Michael van Zanten       Fulco Hoekerswever   Edwin van de Burg
Eric van de Heuvel   Jordi Spruijt       Richard van Valkengoed   Robbert-Jan van der Voort
            Olaf Molenaar   Martijn de Bruin
                 
Zaterdag - 6 teams senioren
Gemengd dubbel 17+   Heren dubbel 17+            
Vathorst 1   Vathorst 1            
Marjolijn Bergmann ©   Maarten Rooseboom ©            
Elly Katsma   Michel Wilbrink            
Reinoud Hom   Danny Jansen            
Wijnand Tersteeg   Joost Massee            
Peter van de Kant   Marc van Lent            
    Robert Kruis            
                 
Dames 17+    Dames dubbel 17+   Dames dubbel 17+   Dames dubbel 17+    
Vathorst 1   Vathorst 1   Vathorst 2   Vathorst 3    
Inge van Roekel ©   Maartje Bouw-Biemans ©   Corina Braem ©   Jikke Schunken ©    
Kim Bekker-Hilberink   Jeske Monteny   Ester van Oest   Chantal Hofstede    
Laura Heerlien    Caroline van de Beek    Olga van Kampen   Renee Kemme    
Sabine Megens   Eveline Kuijper   Monic Groen   Vera Roest    
    Dinette van Asselt   Tineke Mulder   Irene uit t Broek    
        Clementine Roest   Lonneke van der Aa    
Zondag - 3 teams senioren 
Heren 17+   Heren 17+   Gemengd dubbel 17+        
Vathorst 1   Vathorst 2   Vathorst 1        
John de jong ©   Albert Jan Enting ©   Sanja Karlicic ©        
Albert schimmel   Serge Mullink   Elsbeth van der Voort van der Kleij        
Gert Jan linthorst   Gerben van der Vuurst   Merit Temmink        
Johan van den burg       Remco Stam        
Dernie band       Timo Berghuis        
Martin leeuwis       Maria Thomas        
        Robert Haasbroek        
        Brigitte van Veen