De teams zijn in willekeurig volgorde weergegeven |
|
VRIJDAGAVOND |
Senioren vrijdagavond [Dames dubbel 17+ (4DD)] |
|
Eline Moolenaar |
Detty Kerkstra |
Christa Overliese |
Jolande Koller |
Marieke van Harten |
Annemarie Aling |
|
UITGELOOT: |
Renee Kemme |
Irene uit het Broek |
Jikke Schunken |
Monique Poesse |
Vera van den Tweel |
Chantal Hofstede |
|
Senioren vrijdagavond [Dames dubbel 35+ (4DD)] |
Mildred Kool |
Janine Leeuwis-Tolboom |
Zwanet Draadjer |
Astrid Ens |
|
Ingrid Toolen |
Olga van Kampen |
Diana Gerritsen |
Carin Alves |
Ester van Oest |
Agnes Hummel |
|
Senioren vrijdagavond [Heren dubbel 17+ (4HD)] |
Olaf Horsman |
Maarten Bloemendal |
Steven Schippers |
Herre Zijlstra |
Job Last |
|
|
Senioren vrijdagavond [Heren dubbel 35+ (4HD)] |
Patrick Braam |
Thomas van der Meer |
Erik Verhallen |
Martijn de Bruin |
Edwin van der Burg |
Michel Bloemendaal |
|
Richard van Valkengoed |
Radjes Somaroe |
Fulco Hoekerswever |
Mark de Vos |
Matt Reinders |
|
Senioren vrijdagavond [Gemengd dubbel 17+ (DD-HD-2GD)] |
Corina Braem |
Stefanie van Gelder |
Laura Kaptein |
Marco Bouwman |
Ronald Zegwaart |
|
Natalie van der Pol |
Jolanda Oorthuis |
Jacqueline Ernest |
Rik Imhof |
Gerbrandt Bouter |
Joachim van Essen |
|
Selma Hattink |
Hans Hoentjen |
Anne-Marije Bennink |
Antoinette Soede |
Machiel van de Poll |
Henk Hettema |
|
Marjolein Bergmann |
Elly Katsma |
Reinoud Hom |
Frank Du Pré |
|
UITGELOOT: |
Elsbeth van der Voorst van der kleij |
Merit Temmink |
Marko Kool |
Henk Jan van Hes |
Evelien Willemse |
|
Senioren vrijdagavond [Gemengd dubbel 35+ (DD-HD-2GD)] |
|
Bernd Schaaf |
Charlotte Buijs |
Astrid van Lexmond |
Claudia van Driel |
Ralph Schunken |
|
Norbert Gundlach |
Guldane tatar |
Ammy van Rooij |
Ron Cahn |
Jolanda Band |
|
ZATERDAG |
Senioren zaterdag [Dames 17+ (4DE-2DD)] |
Kim Hilberink |
Inge van Roekel |
Sabine Megens de Meza |
Laura Heerlien |
Lonneke van Duren |
Natasja Naron |
|
Senioren zaterdag [Heren 17+ (4HE-2HD)] |
Brian van den Heuvel |
Ramon van der Ven |
Jesse van 't Westeinde |
Dennis Beuman |
|
Bart Matthee |
Bas Dubbelman |
Joep Slijpen |
Jeffrey van der Mars |
Maarten Tobias |
|
Erwin van Hasselt |
Martijn Stemerdink |
Frank Voogel |
Arno Mul |
Tom Elkhuizen |
Robert-Jan Ruitenbeek |
|
Senioren zaterdag [Heren 35+ (4HE-2HD)] |
Willem van Empelen |
Stefan van Amerongen |
Marco vd Wakker |
Pieter Kragt |
Marcel Pietersen |
Marc van Dijk |
|
Michel Wilbrink |
Danny Jansen |
Maarten Rooseboom |
Joost Massee |
Robert Kruis |
Marc van Lent |
|
Gillian Baarslag |
Remko Stam |
Vincent van Dijk |
Mike vastenburg |
Job van Veen |
Rik van Vliet |
|
Senioren zaterdag [Gemengd 17+ (DE-HE-GD-DD-HD)] |
Marcella Engelsma |
Rachel Brobbel |
Linda Hijink |
Laurens Kwakman |
Koen Bekker |
Xenio Gubbels |
Robin Benner |
Coco Engelsma |
|
Helen Reumer-Kemmere |
Linda Imhof |
Sander Willemsen |
Jose Willemsen |
Bas Brobbel |
|
Monique Loerakker |
Jeroen Klinkenberg |
Nicole van Schoonhoven |
Nienke Blokland |
Mindy bakker |
Ralf van der Rijst |
Egbert van Schoonhoven |
|
Senioren zaterdag [Gemengd dubbel 17+ (DD-HD-2GD)] |
Frank Braem |
Hans van der Ven |
Alexander Vonno |
Linda Necus |
Wendy Berkhout |
Vanessa Ouderdorp |
|
Senioren zaterdag Dames dubbel 17+ (DD-HD-2GD)] |
Dorathé Hoentje |
Clementine Roest |
Tineke Mulder |
Tilly Rozeboom |
Saskia van Lent |
Mireille van Hasselt |
|
ZONDAG |
Senioren zondag [Heren 35+ (4HE-2HD)] |
Johan van den Burg |
John de Jong |
Albert Schimmel |
Martin Leeuwis |
Gertjan linthorst |
Dernie Band |
|
|
Senioren zondag [Zondagmiddag 8&9 competitie (2 dubbels)] |
Renske Montauban |
Brenda Born |
Lonneke swinkels |
Martine Jonkers |
Patricia Dekker |
|
Michel Giesen |
Joyce Giesen |
Edwin Kannegieter |
Patricia Reigersberg |
Raymond Agterberg |
Peter van Mastrigt |
|
|
|
Junioren Jongens zondag t/m 14 team 1 |
Niels Schunken |
Youri Band |
Tim Kroese |
Kevin Rijnders |
Mika Landweer |
Julian Hoekerswever |
Junioren Jongens zondag t/m 14 team 2 |
Yannick Imhof |
Joost Wilbrink |
Tim Kruis |
Milan van der Burg |
Joep van Harten |
Koen Schunken |
Junioren Jongens zondag t/m 14 team 3 |
Thijmen Cardous |
Marcin Doszczak |
Jochem Hoekstra |
Senna Kortman |
Micha Karssen |
Jelle Bloemendaal |
Junioren gemengd zondag t/m 14 team 1 |
Rico Renkema |
Evy Hoentjen |
Ruben Cahn |
Vien Luimes |
Jens Tjipjes |
Olivia de Kip |
Lara Necus |
Junioren Dames zondag t/m 17 team 1 |
Isabel Wurdeman |
Beaudine Ruepert |
Sacha Ruepert |
Danique Rijnders |
Sanne Kool |
Junioren Jongens zondag t/m 17 team 1 |
Max Wilbrink |
Beau Karssen |
Luc van den Bos |
Haci Ali Tatar |
Mees Emond |
Justin van der Burg |