Indeling voorjaarscompetitie 2019

Afgelopen 2 maanden heb je je op kunnen geven voor de Voorjaarscompetitie 2019. En afgelopen week heeft de inschrijving bij de KNLTB plaatsgevonden.

Anders dan in voorgaande jaren heeft de KNLTB besloten om de behaalde speelklassen uit het verleden, niet vertrekpunt te laten zijn voor indeling voor de voorjaarscompetitie van 2019. De KNLTB heeft een harmonisatie van het aantal competitiesoorten in de verschillende regio-/disctricts competities doorgevoerd. Voor meer informatie zie: https://www.knltb.nl/tennissers/competitie/voorjaarscompetitie/. Om die reden vindt dit jaar inschrijving plaats op basis van de speelsterkte van de ingeschreven teamleden, waarbij minimaal 3 leden per team moeten worden ingeschreven.

De TC heeft bij opgave van de teams bij de KNLTB zo veel mogelijk geprobeerd rekening te houden met de passende speelsterkte van het team. Om die reden kan het zo zijn dat soms niet alle opgegeven teamleden zijn ingeschreven bij de KNLTB. In enkele andere gevallen stonden spelers nog niet ingeschreven als lid van LTC Vathorst,

Onderstaande indeling is die zoals deze door de TC is gemaakt en is leidend voor competitie deelname. Let op: de speel klasse is nog niet bekend en wordt later door de KNLTB bekend gemaakt.

 
Vrijdagavond - 12 teams senioren
Gemengd dubbel 17+   Gemengd dubbel 17+   Gemengd dubbel 17+ VR_GD35 Gemengd dubbel 35+    
Vathorst 1   Vathorst 2   Vathorst 3   Vathorst 1    
Marjolijn Bergmann ©   Anne-Marije Bennink   Edwin Kannegieter   Astrid van Lexmond    
Elly Katsma   Hans Hoentjen ©   Lisa Wiskerke   Bernd Schaaf    
Reinoud Hom   Henk Hettema   Marc Dankers ©   Charlotte Buys    
Wijnand Tersteeg   Machiel van de Poll   Michel Giesen   Claudia van Driel    
Peter van de Kant   Selma Hattink   Patricia Reigersberg    Ralph Schunken ©    
        Peter van Mastrigt        
        Sietske van Berkel         
        Joyce Giesen        
                 
Dames dubbel 17+   Dames dubbel 17+   Dames dubbel 17+   Dames dubbel 17+   Dames dubbel 35+
Vathorst 1   Vathorst 2   Vathorst 3   Vathorst 4   Vathorst 1
Astrid Ens   Chantal Hofstede   Christa Overliese   Elsbeth van der Voort - van der Kleij ©   Corina Braem ©
Janine Leeuwis   Jikke Schunken   Detty Kerkstra   Esther Nouse   Diana  Gerritsen
Mildred Kool ©   lonneke van der Aa   Dorathé Hoentjen   Maria Haasbroek-Thomas   Ester van Oest
Zwanet Draadjer   Renee Kemme   Eline Moolenaar ©   Merit Temmink   Ingrid Thole 
    Vera Roest ©   Ingrid van der Wal   Sanja Karlicic   Monic Groen-Wopereis 
    Irene uit het Broek   Ismay Huisman       Olga van Kampen
                 
Heren dubbel 17+ VR_HD35 Heren dubbel 35+   Heren dubbel 35+       INVALLERS:
Vathorst 1   Vathorst 1   Vathorst 2       Marco Bouwman
Anne Postma   Mark de Vos   Bart Greve       Olaf Molenaar
Herre Zijlstra   Radjes Somaroe   Edwin van der Burg       Remko Stam
Job Last   Richard van Valkengoed   Sjoerd Ankersmit       Tineke Mulder
Jordi Spruijt   Matt Reinders   Marco Kool ©       Maarten Bloemendal
Steven Schippers ©   Fulco Hoekerswever ©   Robbert-Jan van der Voort     Clementine Roest
        Martijn de Bruijn       Niek Stofbergen
                 
                 
Zaterdag - 13 teams senioren
Gemengd 17+   Gemengd 17+   Gemengd 17+   Gemengd 17+   Gemengd dubbel 17+
Vathorst 1   Vathorst 2   Vathorst 3   Vathorst 4   Vathorst 1
Rachel Brobbel   Helen Reumer-Kemmere   Jeroen Klinkenberg ©   Jacqueline Ernest ©   Frank Braem
Linda Heijink   Jeroen Wijker   Monique Loerakker   Joachim van Essen   Nicole Dirksen
Lynn Willemsz   José Willemsen   Nienke Blokland    Jolanda Oorthuis   Wendy Berkhout©
Marcella Engelsma ©   Linda Imhof   Ralf van der Rijst   Natalie van der Pol   Linda Necus
Koen Bekkers   Sander Willemsen   Arienne Huijberts    Rik Imhof   Merlijn Treur
Lourens Kwakman   Bas Brobbel ©       Gerbrandt Bouter   Reinier Verschure
                 
Heren 17+   Heren 17+ ZA_DE17 Heren 17+   Heren 35+   Heren 35+
Vathorst 1   Vathorst 2   Vathorst 3   Vathorst 1   Vathorst 2
Ramon van der Ven ©   Egbert van Schoonhoven ©   Erwin van Hasselt   Danny Jansen   Willem van Empelen
Jesse van het Westeinde   Joep Slijpen   Frank Voogel ©   Joost Massee   Stefan van Amerongen
Brian van de Heuvel   Bart Matthee   Tom Elkhuizen   Maarten Rooseboom   Pieter Kragt
Dennis Beuman    Bas Dubbeldam   Robbert Jan Ruitenbeek   Marc van Lent   Marcel Pietersen
Xenio Gubbels       Arno Mul   Michel Wilbrink ©   Marc van Dijk
        Martijn Stemerdink   Robert Kruis   Marco vd Wakker
                Michel van de Bor
                Bart Jansen
                Raymond van de Bor ©
                Reserve: Peter Pot
                 
Dames 17+    Dames dubbel 17+   Dames dubbel 17+       INVALLERS:
Vathorst 1   Vathorst 1   Vathorst 2       Clementine Roest
Inge van Roekel ©   Caroline van de Beek ©   Sanne Ernest       Jildou van Opzeeland
Kim Bekker-Hilberink   Jeske Monteny   Sanne Jongerius       Tineke Mulder
Laura Heerlien    Maartje Bouw   Bjanka Jankelic       Maarten Bloemendal
Natasja Naron   Eveline Kuijper   Claudine Dölen - de Meijer ©    
Sabine Megens                
                 
Zondag - 3 teams senioren 
Heren 35+   Dames dubbel   Gemengd 8 & 9        
Vathorst 1   Vathorst 1   Vathorst 1        
Dernie Band   Lonneke Swinkels ©   Femke Verbeek        
Gertjan Linthorst   Martine Jonkers   Guido van Osch        
Johan van den Burg   Patricia Dekker   Juanne Lammers        
John de Jong   Renske Legerstee   Kevin Eijkelkamp ©        
Albert Schimmel ©   Brenda Born   Mijke Thijssen        
Martin Leeuwis   Liesbeth Piet   Petra Moog        
        Marieke de Groof        
        Brigitte van Veen        
                 
© = Captain

             



Meer nieuws en verdere toelichting volgt volgende maand.

Nieuws overzicht